Malowanie powierzchni agregatem hydrodynamicznym

 

Malowanie dużych powierzchni agregatem hydrodynamicznym.

Metoda ta charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i krótkim czasem wykonania usługi. Przykładem jest malowanie powierzchni (1000 m2) tradycyjną metodą, wałkami czy też pędzlami, zajęła by około tygodnia, przy pomocy agregatów całość możemy wykonać nawet w jeden dzień.

Firma posiada kilka agregatów co pozwala osiągnąć wydajność  do 5 tys. m2.  Dzięki zastosowaniu tego sprzętu otrzymujemy idealne pokrycie farbą nawet w trudno dostępnych miejscach.

Maszyny te nadają się do malowania zarówno powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Malujemy  podłogi, ściany i sufity w budynkach mieszkalnych, domach jednorodzinnych ,halach, magazynach, garażach dzięki uprawnieniom na podnośniki hydrauliczne  możemy malować bez stawiania rusztowań co dodatkowo skraca czas pracy, malujemy również w nocy (24h)

Sprzęt który posiadamy pozwala natryskiwać nie tylko emulsje i akryle, ale również lateks, powłoki epoksydowe, wypełniacze oraz powłoki ognioochronne i najbardziej popularne gładzie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych technologi jesteśmy wydajniejsi, szybsi a co za tym idzie  tańsi od firm konkurencyjnych. Malowanie oraz nakładanie gładzi na dużych powierzchniach to nasza specjalność.

Świadczymy również profesjonalne usługi czyszczące przy użyciu myjek ciśnieniowych i profesjonalnych srodków czyszczących( mycie elewacji ,kostek poz-bruk, basenów itp)

Możliwość wykonania usług poza granicami kraju

Zapraszamy do korzystania z naszych usług osoby prywatne ,firmy oraz developerów.

Nikt wam nie da tego co my obiecamy!!!!!!!

 

1 zdjęcie do oferta firmy

 

2 zdjęcie do oferta firmy